Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.zhubnidoplavek.cz / Hubnutí / Zdraví, krása, životní styl - Knihy / Jen 100 kilokalorií + Jen ze 4 surovin (2 knihy)
foto
Jen 100 kilokalorií + Jen ze 4 surovin (2 knihy)
Zařazeno do kategorie:
Zdraví, krása, životní styl - Knihy
Výrobce, příp.dovozce:
Nakladatelství Slovart
Skladová dostupnost:
Skladem <10ks
Cena 177 Kč
ID zboží 006133
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Akční balíčky, Diety, Hubnutí, Knihy, Nadváha, Stravování, Zdraví, Výprodej - poslední kusy

Parametry:
Hubnutí, Výživa

Jen 100 kilokalorií

Chcete zhubnout nebo si udržet štíhlou linii? Kuchařka plná lákavých barevných fotografií pomůže připravit chuťově vynikající a energeticky přiměřené pokrmy - jedna porce každého z jídel nám dodá méně než 100 kilokalorií (418,6 kJ). Údaje o kilokaloriích jsou u každého receptu, a tak si snadno sestavíme jídelníček s nízkou energetickou hodnotou. Příprava navíc nezabere mnoho času. Vybírat si můžeme mezi pokrmy z ryb, plodů moře, masa, zeleniny i hub. Za hřích stojí třeba losos v kari krustě, marinovaná kachní prsa, rajčata s lososovou náplní nebo houbové paštičky. Když nás honí mlsná, najdeme recepty na dezerty a nápoje, třeba i pečená jablka s borůvkami.

Jen ze 4 surovin

Pro mnohé z nás není vždy snadné najít čas na nakupování a vaření. Linda Doeserová však dokazuje, že příprava chutných a zdravých pokrmů nemusí být časově náročná. S pouhými čtyřmi surovinami dokážeme udělat nečekaně mnoho rozmanitých pokrmů snadno a během okamžiku. Při konečné úpravě pokrmů pomohou i inspirativní barevné fotografie. Pusťme se tedy do vaření a přesvědčme se sami, že vařit ze čtyř surovin je skutečně jednoduché! Vyzkoušíme třeba chřestovou polévku, lososa se sýrem a šunkou, hovězí na černém pivu, dušené jehněčí s bramborami, krůtí stehna s hořčicí, zapečená rajčata s lilky, slaný koláč se sýrem nebo pečená jablka se zázvorem.

Obrázky:

foto  foto 
Reklama