Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
foto
Nutrend Synephrine 60cps.
Zařazeno do kategorie:
Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny
Výrobce, příp.dovozce:
Nutrend, ČR
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 277 Kč
ID zboží 005443
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Cholesterol, Diety, Doplňky stravy, Hubnutí, Nadváha, Obezita, Sport, Srdce, Vitalita, Zdraví

Parametry:
Tablety / Kapsle

Nutrend Synephrine  (hubnutí)

Doporučené dávkování Synephrine:
-Denní dávku (1 kapsli) užijte 30 – 60 minut před fyzickým výkonem.
-Kapsli je možné před výkonem kombinovat s produkty na bázi carnitinu či kofeinu.
-Max. 1 kapsle denně! Neužívat před spaním!
-Nepřekračujte doporučené dávkování.

Použití:
dle doporučeného dávkování polkněte kapsli a zapijte dostatečným množstvím vody či sportovního nápoje. Nejsou vhodné alkoholické a mléčné nápoje. Kapsli nekousejte! Po otevření skladujte při teplotě do 25 °C a spotřebujte do 3 měsíců.

Doplněk stravy: Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

OMLUVA: Na tomto místě jste byli zvyklí najít popis nabízeného produktu, jeho účinky na Vaše zdraví. Omlouváme se, že tomu tak není. Od 14.12. 2012 platí totiž nové nařízení komise EU č. 432/2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Toto nařízení zásadně mění možnosti použít všeobecně známé informace u bylin a vitamínů. Je povoleno použít pouze zdravotní tvrzení posouzená Evropským vědeckým poradním orgánem (EFSA), který hodnotil účinky potravin a živin na naše zdraví. Pozitivní účinky složek dle jejich složení mohou zákazníci najít přímo v samotné vyhlášce, po kliknutí na odkaz: Seznam schválených zdravotních a samotné znění NAŘÍZENÍ KOMISE EU č. 432/2012 o zdravotních tvrzeních Děkujeme za pochopení!

Obrázky:

foto 
Reklama