Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.zhubnidoplavek.cz / Hubnutí / Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny / Alinea Stopper les kilos superflus 60 tbl.
foto
Alinea Stopper les kilos superflus 60 tbl.
Zařazeno do kategorie:
Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny
Výrobce, příp.dovozce:
Vitarmonyl Lab., Francie
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 232 Kč
ID zboží 003806
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Diety, Doplňky stravy, Hubnutí, Nadváha, Obezita, Zdraví

Parametry:
Tablety / Kapsle

Alinea Stopper les kilos superflus


Použití: Užívejte 2 tablety denně ráno během snídaně, zapijte sklenicí vody. 


Složení: výtažek z guarany, kapsle: rybí želatina, Výtažek: pampeliška, třešeň, zelený čaj, maté (Ilex paraquariensic ), kakao, protispékavá látka: heřečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý. 


Alergeny: ryby Rostlinný 


výtažek obsahuje 2 tablety

Guarana 400 mg

Zelený čaj 30 mg

Pampeliška 30 mg

Třešňový extrakt 30 mg

Maté 30 mg

Kakao 30 mg

Kofein 42,4 mg


Upozornění: Užívejte jako doplněk různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovejte mimo dosah dětí.


OMLUVA: Na tomto místě jste byli zvyklí najít popis nabízeného produktu, jeho účinky na Vaše zdraví. Omlouváme se, že tomu tak není. Od 14.12. 2012 platí totiž nové nařízení komise EU č. 432/2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Toto nařízení zásadně mění možnosti použít všeobecně známé informace u bylin a vitamínů. Je povoleno použít pouze zdravotní tvrzení posouzená Evropským vědeckým poradním orgánem (EFSA), který hodnotil účinky potravin a živin na naše zdraví. Pozitivní účinky složek dle jejich složení mohou zákazníci najít přímo v samotné vyhlášce, po kliknutí na odkaz: Seznam schválených zdravotních a samotné znění NAŘÍZENÍ KOMISE EU č. 432/2012 o zdravotních tvrzeních Děkujeme za pochopení!


Obrázky:

foto 
Reklama